Plugins - Admin and Site Enhancements (ASE) - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (335 entries)

en: (Default is 'secret')
pl: (Domyślnie jest „tajne”)

en: (Default is 160px)
pl: (Domyślnie jest 160 pikseli)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
pl: (odfiltrowano z _MAX_ wszystkich wpisów)

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 120 seconds
pl: 120 sekund

en: 15 seconds
pl: 15 sekund

en: 2 minutes
pl: 2 minuty

en: 3 minutes
pl: 3 minuty

en: 30 seconds
pl: 30 sekund

en: 45 seconds
pl: 45 sekund

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 60 seconds
pl: 60 sekund

en: 90 seconds
pl: 90 sekund

en: <div class="asenha-warning">This feature <strong>only works for/with the default WordPress login page</strong>. It does not support using custom login page you manually created with a page builder or with another plugin.<br /><br />It's also <strong>not yet compatible with two-factor authentication (2FA) methods</strong>. If you use a 2FA plugin, please use the change login URL feature bundled in that plugin, or use another plugin that is compatible with it.<br /><br />And obviously, to improve security, please <strong>use something other than 'login'</strong> for the custom login slug.</div>
pl: <div class="asenha-warning">Ta funkcja <strong>działa tylko z domyślną stroną logowania WordPress</strong>. Nie obsługuje niestandardowej strony logowania utworzonej ręcznie za pomocą kreatora stron lub innej wtyczki.<br /><br />Nie jest również <strong>jeszcze kompatybilny z metodami uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA)</strong>. Jeśli używasz wtyczki 2FA, użyj funkcji zmiany adresu URL logowania dołączonej do tej wtyczki lub użyj innej wtyczki, która jest z nią kompatybilna.<br /><br />I oczywiście, aby poprawić bezpieczeństwo, <strong>użyj czegoś innego niż "login"</strong> dla niestandardowego slugu logowania.</div>

en: <span class="faded">(Default is 1 minute)</span>
pl: <span class="faded">(Domyślnie 1 minuta)</span>

en: <span class="faded">(Default is 15 seconds)</span>
pl: <span class="faded">(Domyślnie 15 sekund)</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Detect IP address from the following header first:</span>
pl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Najpierw wykryj adres IP z następującego nagłówka:</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Password</span>
pl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Hasło</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Security</span>
pl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Bezpieczeństwo</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Send a test email to</span>
pl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Wyślij test maila do</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Sender email</span>
pl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Email nadawcy</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Sender name</span>
pl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Imię nadawcy</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Username</span>
pl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Użytkownik</span>

en: <strong>Code to insert after &lt;body&gt; with the priority of</strong>
pl: <strong>Kod do wstawienia po &lt;body&gt; z priorytetem</strong>

en: <strong>Code to insert before &lt;/head&gt; with the priority of</strong>
pl: <strong>Kod do wstawienia przed &lt;/head&gt; z priorytetem</strong>

en: <strong>Code to insert in footer section before &lt;/body&gt; with the priority of</strong>
pl: <strong>Kod do wstawienia w sekcji stopki przed tagiem &lt;/body&gt; z priorytetem</strong>

en: <strong>Error:</strong> Invalid email or incorrect password.
pl: <strong>Błąd:</strong> Nieprawidłowy adres e-mail lub nieprawidłowe hasło.

en: <strong>Your ads.txt content:</strong>
pl: <strong>Treść twojego pliku ads.txt:</strong>

en: <strong>Your app-ads.txt content:</strong>
pl: <strong>Twoja zawartość pliku app-ads.txt:</strong>

en: ASE Pro YEAR-END SALE! 20% DISCOUNT. Lifetime Deal (LTD) available.
pl: Wyprzedaż ASE w wersji pro na KONIEC ROKU! 20% rabatu. Dostępna licencja dożywotnia (LTD).

en: AVIF Support Status
pl: Stan wsparcia AVIF

en: AVIF Upload
pl: Przesyłanie AVIF

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add Your Review
pl: Dodaj własną recenzję

en: Add custom &lt;body&gt; class(es) on the singular view of some or all public post types. Compatible with classes already added using <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-custom-body-class" target="_blank">Custom Body Class plugin</a>.
pl: Dodaj niestandardową &lt;treść&gt; klasy w pojedynczym widoku niektórych lub wszystkich typów postów publicznych. Kompatybilny z klasami już dodanymi przy użyciu <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-custom-body-class" target="_blank">wtyczki Custom Body Class</a>.

en: Add custom CSS on all admin pages for all user roles.
pl: Dodaj niestandardowy CSS na wszystkich stronach administracyjnych dla wszystkich typów użytkowników.

en: Add custom CSS on all frontend pages for all user roles.
pl: Dodaj niestandardowy CSS na wszystkich stronach frontendu dla wszystkich ról użytkowników.

en: Admin Interface
pl: Interfejs administratora

en: Admin Menu
pl: Menu administracyjne

en: Admin Menu Organizer
pl: Organizator menu administracyjnego

en: Admin Menu Settings
pl: Ustawienia menu administratora

en: Admin Notices
pl: Powiadomienia administratora

en: After duplication, redirect to:
pl: Po zduplikowaniu przekieruj do:

en: After saving the settings above, check if everything is configured properly below.
pl: Po zapisaniu powyższych ustawień sprawdź poniżej, czy wszystko jest poprawnie skonfigurowane.

en: All %s
pl: Wszystkie %s

en: Allow Custom Navigation Menu Items to Open in New Tab
pl: Zezwalaj na otwieranie niestandardowych elementów menu nawigacji w nowej karcie

en: Allow custom navigation menu items to have links that open in new browser tab via target="_blank" attribute. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits.
pl: Umożliwienie niestandardowym elementom menu nawigacyjnego otwierania linków w nowej karcie przeglądarki za pomocą atrybutu target="_blank". Atrybut rel="noopener noreferrer nofollow" zostanie również dodany w celu zwiększenia bezpieczeństwa i korzyści SEO.

en: Allow some or all user roles to upload SVG files, which will then be sanitized to keep things secure.
pl: Zezwól niektórym lub wszystkim rolom użytkowników na przesyłanie plików SVG, które następnie zostaną oczyszczone w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

en: Also disable frontend block styles / CSS files for the selected post types.
pl: Wyłącz także style bloków frontendowych/pliki CSS dla wybranych typów postów.

en: Attempts<br />Lockouts
pl: Próby<br />Blokady

en: Auto-Publish Posts with Missed Schedule
pl: Automatycznie publikuj posty z przedawnionym harmonogramem

en: Background
pl: Tło

en: Bypass verification of SSL certificate. This would be insecure if mail is delivered across the internet but could help in certain local and/or containerized WordPress scenarios.
pl: Omiń weryfikację certyfikatu SSL. Byłoby to niebezpieczne, gdyby poczta była dostarczana przez Internet, ale mogłoby pomóc w niektórych lokalnych i/lub kontenerowych scenariuszach WordPress.

en: Change Login URL
pl: Zmień adres URL logowania

en: Clean Up Admin Bar
pl: Wyczyść pasek administracyjny

en: Clean up admin pages by moving notices into a separate panel easily accessible via the admin bar.
pl: Uporządkuj strony administracyjne, przenosząc powiadomienia do osobnego panelu, łatwo dostępnego za pośrednictwem paska administracyjnego.

en: Clean up and speed up the dashboard by completely disabling some or all widgets. Disabled widgets won't load any assets nor show up under Screen Options.
pl: Oczyść i przyspiesz pulpit dashboard, całkowicie wyłączając niektóre lub wszystkie widżety. Wyłączone widżety nie będą ładowały żadnych zasobów ani nie będą wyświetlane w Opcjach ekranu.

en: Click to view hidden admin notices
pl: Kliknij, aby zobaczyć ukryte powiadomienia administracyjne.

en: Collapse
pl: Ukryj

en: Completely disable core, theme and plugin updates and auto-updates. Will also disable update checks, notices and emails.
pl: Całkowicie wyłącz aktualizacje core, motywu i wtyczek oraz aktualizacje automatyczne. Wyłączysz także sprawdzanie aktualizacji, powiadomienia i e-maile.

en: Configure
pl: Konfiguracja

en: Content Duplication
pl: Duplikowanie treści

en: Content Management
pl: Zarządzanie zawartością

en: Content Order
pl: Kolejność zawartości

en: Currently on YEAR-END SALE. <a href="https://www.wpase.com/promo-ndg" target="_blank">20% discount</a>.
pl: Teraz w wyprzedaży na KONIEC ROKU <a href="https://www.wpase.com/promo-ndg" target="_blank">20% rabatu</a>.

en: Curves
pl: Krzywe

en: Custom Admin CSS
pl: Niestandardowy Admin CSS

en: Custom Admin Footer Text
pl: Niestandardowy tekst stopki Admin

en: Custom Body Class
pl: Niestandardowa klasa Body

en: Custom Code
pl: Kod niestandardowy

en: Custom Frontend CSS
pl: Niestandardowy Frontend CSS

en: Customize the order of the admin menu and optionally change menu item title or hide some items.
pl: Dostosuj kolejność menu administratora i opcjonalnie zmień tytuł pozycji menu lub ukryj niektóre pozycje.

en: Customize the text you see on the footer of wp-admin pages other than this ASE settings page.
pl: Dostosuj tekst widoczny w stopce stron wp-admin innych niż ta strona ustawień ASE.

en: DUPLICATE
pl: KOPIA

en: Default is %s
pl: Wartość domyślna to %s

en: Default is 10. Larger number insert code closer to &lt;/body&gt;
pl: Wartość domyślna to 10. Większa liczba wstaw kod bliżej &lt;/body&gt;

en: Default is 10. Larger number insert code closer to &lt;/head&gt;
pl: Wartość domyślna to 10. Większy numer wstaw kod bliżej &lt;/head&gt;

en: Default is 10. Smaller number insert code closer to &lt;body&gt;
pl: Wartość domyślna to 10. Mniejsza liczba wstaw kod bliżej &lt;body&gt;

en: Default text is: <em>Thank you for creating with <a href="https://wordpress.org/">WordPress</a></em>.
pl: Domyślny tekst to: <em>Dziękujemy za tworzenie z <a href="https://wordpress.org/">WordPress</a></em>.

en: Default text is: <em>Version %s</em>
pl: Domyślny tekst to: <em>Wersja %s</em>

en: Description
pl: Opis

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disable <strong>application passwords</strong> that was added since WordPress v5.6.
pl: Wyłącz <strong>hasła aplikacji</strong> które dodano od wersji 5.6 WordPress.

en: Disable <strong>block-based widgets settings screen</strong>. Restores the classic widgets settings screen when using a classic (non-block) theme. This has no effect on block themes.
pl: Wyłącz <strong>ekran ustawień widżetów opartych na blokach</strong>. Przywraca ekran ustawień klasycznych widżetów podczas korzystania z klasycznego (nie/blokowego) motywu. Nie ma to wpływu na motywy blokowe.

en: Disable <strong>emoji support for pages, posts and custom post types</strong> on the admin and frontend. The support is primarily useful for older browsers that do not have native support for it. Most modern browsers across different OSes and devices now have native support for it.
pl: Wyłącz <strong>obsługę emoji dla stron, postów i niestandardowych typów postów</strong> w panelu administracyjnym i interfejsie użytkownika. Obsługa jest przydatna przede wszystkim w przypadku starszych przeglądarek, które nie mają dla niej natywnej obsługi. Większość nowoczesnych przeglądarek w różnych systemach operacyjnych i na różnych urządzeniach ma teraz natywną obsługę tej funkcji.

en: Disable <strong>jQuery Migrate</strong> script on the frontend, which should no longer be needed if your site uses modern theme and plugins.
pl: Wyłącz skrypt <strong>jQuery Migrate</strong> na frontendzie, który nie powinien być już potrzebny, jeśli Twoja witryna korzysta z nowoczesnych motywów i wtyczek.

en: Disable <strong>lazy loading of images</strong> that was natively added since WordPress v5.5.
pl: Wyłącz <strong>powolne ładowanie obrazków</strong>, które zostało włączone standardowo w wersji 5.5 WordPressa.

en: Disable <strong>version number</strong> on static resource URLs referenced in &lt;head&gt;, which can disclose WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s). Applies to non-logged-in view of pages. This will also increase cacheability of static assets, but may have unintended consequences. Make sure you know what you are doing.
pl: Wyłącz <strong>numer wersji</strong> w statycznych adresach URL zasobów, do których odwołuje się &lt;head&gt;, co może ujawnić numer wersji WordPressa. Starsze wersje mogą zawierać niezałatane luki w zabezpieczeniach. Dotyczy przeglądania stron bez zalogowania. Zwiększy to również możliwość buforowania zasobów statycznych, ale może mieć niezamierzone konsekwencje. Upewnij się, że wiesz, co robisz.

en: Disable All Updates
pl: Wyłącz wszystkie aktualizacje

en: Disable Comments
pl: Wyłącz komentarze

en: Disable Components
pl: Wyłącz komponenty

en: Disable Dashboard Widgets
pl: Wyłącz widżety panelu kontrolnego

en: Disable Feeds
pl: Wyłącz Feeds

en: Disable Gutenberg
pl: Wyłącz Gutenberga

en: Disable REST API
pl: Wyłącz interfejs REST API

en: Disable REST API access for non-authenticated users and remove URL traces from &lt;head&gt;, HTTP headers and WP RSD endpoint.
pl: Wyłącz dostęp do interfejsu REST API dla nieuwierzytelnionych użytkowników i usuń ślady adresów URL z &lt;head&gt;, nagłówków HTTP i endpoint WP RSD.

en: Disable Smaller Components
pl: Wyłącz Mniejsze Komponenty

en: Disable XML-RPC
pl: Wyłącz XML-RPC

en: Disable all RSS, Atom and RDF feeds. This includes feeds for posts, categories, tags, comments, authors and search. Also removes traces of feed URLs from &lt;head&gt;.
pl: Wyłącz wszystkie kanały RSS, Atom i RDF feeds. Obejmuje to kanały postów, kategorii, tagów, komentarzy, autorów i wyszukiwania. Usuwa także ślady adresów URL kanałów z &lt;head&gt;.

en: Disable comments for some or all public post types. When disabled, existing comments will also be hidden on the frontend.
pl: Wyłącz komentarze dla niektórych lub wszystkich typów postów publicznych. Po wyłączeniu istniejące komentarze również zostaną ukryte na frontendzie.

en: Disable loading of <strong>Dashicons CSS and JS files</strong> on the front-end for public site visitors. This might break the layout or design of custom forms, including custom login forms, if they depend on Dashicons. Make sure to check those forms after disabling.
pl: Wyłącz ładowanie <strong>plików CSS i JS Dashicons</strong> na frontendzie dla odwiedzających witrynę publiczną. Może to spowodować uszkodzenie układu lub projektu niestandardowych formularzy, w tym niestandardowych formularzy logowania, jeśli polegają one na Dashicons. Pamiętaj, aby przetestować te formularze po wyłączeniu.

en: Disable the <strong>&lt;generator&gt; tag</strong> in RSS feed &lt;channel&gt;, which discloses the WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s).
pl: Wyłącz tag <strong>&lt;generator&gt;</strong> w kanale RSS, który ujawnia numer wersji Word Press. Starsze wersje mogą zawierać niezałatane luki w zabezpieczeniach.

en: Disable the <strong>Really Simple Discovery (RSD) &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. It's not needed if your site is not using pingback or remote (XML-RPC) client to manage posts.
pl: Wyłącz funkcję <strong>Really Simple Discovery (RSD) &lt;link&gt; tag</strong> w &lt;head&gt;. Nie jest to potrzebne, jeśli Twoja witryna nie korzysta z klienta pingback ani klienta zdalnego (XML-RPC) do zarządzania postami.

en: Disable the <strong>Windows Live Writer (WLW) manifest &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. The WLW app was discontinued in 2017.
pl: Wyłącz manifest <strong>Windows Live Writer (WLW) &lt;link&gt; tag</strong> w &lt;head&gt;. Aplikacja WLW została wycofana w 2017 roku.

en: Disable the <strong>generator &lt;meta&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;, which discloses the WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s).
pl: Wyłącz <strong>generator &lt;meta&gt; tag</strong> w &lt;head&gt;, który ujawnia numer wersji WordPressa. Starsze wersje mogą zawierać niezałatane luki w zabezpieczeniach.

en: Disable the <strong>plugin and theme editor</strong>.
pl: Wyłącz <strong>edytor wtyczki i motywu</strong>.

en: Disable the <strong>plugin and theme editor</strong>. <span class="warning-text">Note that wp-config.php in this site is not writeable and <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> constant is already defined there. You either need to make it writeable to make this setting functional, or, you need to manually change the value of <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> there.</span>
pl: Wyłącz <strong>Edytor wtyczek i motywów</strong>. <span class="warning-text">Należy pamiętać, że wp-config.php w tej witrynie nie jest zapisywalny, a stała <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> jest tam już zdefiniowana. Musisz albo uczynić ją zapisywalną, aby to ustawienie działało, albo musisz ręcznie zmienić wartość <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> tam.</span>

en: Disable the Gutenberg block editor for some or all applicable post types.
pl: Wyłącz edytor bloków Gutenberga dla niektórych lub wszystkich odpowiednich typów treści.

en: Disable the default <strong>WordPress shortlink &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. Ignored by search engines and has minimal practical use case. Usually, a dedicated shortlink plugin or service is preferred that allows for nice names in the short links and tracking of clicks when sharing the link on social media.
pl: Wyłącz domyślny <strong>shortlink do WordPressa &lt;link&gt; tag</strong> w &lt;head&gt;. Ignorowany przez wyszukiwarki i ma minimalne praktyczne zastosowanie. Zwykle preferowana jest dedykowana wtyczka lub usługa krótkich linków, która pozwala na ładne nazwy w krótkich linkach i śledzenie kliknięć podczas udostępniania linku w mediach społecznościowych.

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Display Active Plugins First
pl: Najpierw wyświetl aktywne wtyczki

en: Display System Summary
pl: Wyświetl podsumowanie systemu

en: Display a panel showing and linking to all available sizes when viewing an image in the media library. Especially useful to quickly get the URL of a particular image size.
pl: Wyświetl panel pokazujący i łączący wszystkie dostępne rozmiary podczas przeglądania obrazu w bibliotece multimediów. Szczególnie przydatne, aby szybko uzyskać adres URL obrazu o określonym rozmiarze.

en: Display active / activated plugins at the top of the Installed Plugins list. Useful when your site has many deactivated plugins for testing or development purposes.
pl: Wyświetl aktywne/aktywowane wtyczki na górze listy zainstalowanych wtyczek. Przydatne, gdy Twoja witryna ma wiele dezaktywowanych wtyczek do celów testowych lub programistycznych.

en: Display the registration date and time in the users list table.
pl: Wyświetl czas i datę rejestracji w tabeli użytkowników

en: Do more with <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm" target="_blank">ASE Pro</a>. Lifetime deal (LTD) <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm-prc" target="_blank">available</a>.
pl: Zrób więcej z <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm" target="_blank">ASE Pro</a>. Dożywotnia licencja (LTD) <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm-prc" target="_blank">dostępna</a>.

en: Drag and drop menu items to the desired position. Optionally change 3rd party plugin/theme's menu item titles or hide some items until toggled by clicking "Show All" at the bottom of the admin menu.
pl: Przeciągnij i upuść elementy menu do żądanej pozycji. Opcjonalnie można zmienić tytuły pozycji menu wtyczek/motywów innych firm lub ukryć niektóre pozycje do momentu ich przełączenia, klikając "Pokaż wszystko" u dołu menu administratora.

en: Duplicate
pl: Kopiuj

en: Duplicate %s
pl: Kopiuj %s

en: Duplicate this as draft
pl: Kopiuj i zapisz jako szkic

en: Easily edit and validate your <a href="/ads.txt" target="_blank">ads.txt</a> and <a href="/app-ads.txt" target="_blank">app-ads.txt</a> content.
pl: Łatwo edytuj i waliduj zawartość <a href="/ads.txt" target="_blank">ads.txt</a> i <a href="/app-ads.txt" target="_blank">app-ads.txt</a>.

en: Easily edit and validate your <a href="/robots.txt" target="_blank">robots.txt</a> content.
pl: Łatwo edytuj i waliduj zawartość <a href="/robots.txt" target="_blank">robots.txt</a>.

en: Easily enable enhancements and features that usually require multiple plugins.
pl: Łatwo włączaj ulepszenia i funkcje, które zwykle wymagają wielu wtyczek.

en: Easily insert &lt;meta&gt;, &lt;link&gt;, &lt;script&gt; and &lt;style&gt; tags, Google Analytics, Tag Manager, AdSense, Ads Conversion and Optimize code, Facebook, TikTok and Twitter pixels, etc.
pl: Z łatwością wstawiaj &lt;meta&gt;, &lt;link&gt;, &lt;script&gt; i &lt;styl&gt; tagi, Google Analytics, Menedżer tagów, AdSense, kod konwersji i optymalizacji reklam, piksele Facebooka, TikTok i Twittera itp.

en: Easily replace any type of media file with a new one while retaining the existing media ID, publish date and file name. So, no existing links will break.
pl: Z łatwością zastąp dowolny typ pliku multimedialnego nowym, zachowując istniejący identyfikator multimediów, datę publikacji i nazwę pliku. Zatem żadne istniejące linki nie zostaną zerwane.

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit screen
pl: Edytuj ekran

en: Email Address Obfuscator
pl: Ukrycie adresu e-mail

en: Email Delivery
pl: Dostarczenie emaila

en: Email address only
pl: Tylko adres e-mail

en: Enable assignment of multiple roles during user account creation and editing. This maybe useful for working with roles not defined in WordPress core, e.g. from e-commerce or LMS plugins.
pl: Włącz przypisywanie wielu ról podczas tworzenia i edytowania konta użytkownika. Może to być przydatne do pracy z rolami niezdefiniowanymi w rdzeniu WordPressa, np. z wtyczek e-commerce lub LMS.

en: Enable custom ordering of various "hierarchical" content types or those supporting "page attributes". A new 'Order' sub-menu will appear for enabled content type(s). The "All {Posts}" list page for enabled post types in wp-admin will automatically use the custom order.
pl: Włącz niestandardowe porządkowanie różnych "hierarchicznych" typów zawartości lub tych obsługujących "atrybuty strony". Dla włączonych typów zawartości pojawi się nowe podmenu "Zamów". Strona listy "Wszystkie {Posts}" dla włączonych typów postów w wp-admin automatycznie użyje niestandardowej kolejności.

en: Enable debug mode and output the debug info into WordPress debug.log file.
pl: Włącz tryb debugowania i wyślij informacje debugowania do pliku WordPress debug.log.

en: Enable log in, log out and dynamic log in/out menu item for addition to any menu.
pl: Włącz logowanie/wylogowanie oraz menu dynamicznego logowania/wylogowania, aby dodać ją do dowolnego menu.

en: Enable one-click duplication of pages, posts and custom posts. The corresponding taxonomy terms and post meta will also be duplicated.
pl: Włącz powielanie stron, postów i niestandardowych postów jednym kliknięciem. Odpowiednie terminy taksonomii i meta postów również zostaną zduplikowane.

en: Enable pages, posts and/or custom post types to have permalinks that point to external URLs. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits. Compatible with links added using <a href="https://wordpress.org/plugins/page-links-to/" target="_blank">Page Links To</a>.
pl: Włącz strony, posty i/lub niestandardowe typy postów, aby miały permalinki wskazujące na zewnętrzne adresy URL. Atrybut rel="noopener noreferrer nofollow" zostanie również dodany w celu zwiększenia bezpieczeństwa i korzyści SEO. Kompatybilne z linkami dodanymi za pomocą <a href="https://wordpress.org/plugins/page-links-to/" target="_blank">Page Links To</a>.

en: Enable uploading <a href="https://www.smashingmagazine.com/2021/09/modern-image-formats-avif-webp/" target="_blank">AVIF</a> files in the Media Library. You can convert your existing PNG, JPG and GIF files using a tool like <a href="https://squoosh.app/" target="_blank">Squoosh</a>.
pl: Włącz przesyłanie plików <a href="https://www.smashingmagazine.com/2021/09/modern-image-formats-avif-webp/" target="_blank">AVIF</a> w Bibliotece multimediów. Możesz konwertować istniejące pliki PNG, JPG i GIF, używając takiego narzędzia jak <a href="https://squoosh.app/" target="_blank">Squoosh</a>.

en: Enhance List Tables
pl: Ulepsz tabele list

en: Enhancements
pl: Ulepszenia

en: Error:
pl: Błąd:

en: Excerpt
pl: Zajawka

en: Expand
pl: Pokaż

en: External Permalinks
pl: Zewnętrzne linki bezpośrednie

en: Failed Login Attempts Log
pl: Dziennik Nieudanych Prób Logowania

en: Failed login attempts:
pl: Nieudane próby logowania:

en: Featured Image
pl: Obrazek wyróżniający

en: Feedback
pl: Ocena

en: File Size
pl: Rozmiar pliku

en: First
pl: Pierwszy

en: For example, if your site is behind a trusted proxy, it's a good idea to use the <code>HTTP_X_FORWARDED_FOR</code> header. Leave empty to use the default detection method.
pl: Na przykład, jeśli Twoja witryna znajduje się za zaufanym serwerem proxy, dobrym pomysłem jest użycie nagłówka <code>HTTP_X_FORWARDED_FOR</code>. Pozostaw puste, aby użyć domyślnej metody wykrywania.

en: Force all links to external sites in post content, where <a href="https://developer.wordpress.org/reference/hooks/the_content/" target="_blank">the_content</a> hook is used, to open in new browser tab via target="_blank" attribute. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits.
pl: Wymuszenie otwierania w nowej karcie przeglądarki wszystkich linków do zewnętrznych witryn w treści postów, w których użyto haka <a href="https://developer.wordpress.org/reference/hooks/the_content/" target="_blank">the_content</a> poprzez atrybut target="_blank". Atrybut rel="noopener noreferrer nofollow" zostanie również dodany w celu zwiększenia bezpieczeństwa i korzyści SEO.

en: Force the usage of the sender name/email defined above. It will override those set by other plugins.
pl: Wymuś użycie nazwy nadawcy/adresu e-mail zdefiniowanej powyżej. Nadpisze to ustawienia pochodzące od innych wtyczek.

en: Full AVIF support requires that your server / hosting has <a href="https://php.watch/versions/8.1/gd-avif" target="_blank">GD extension</a> compiled with AVIF support in PHP 8.1 or greater, or, <a href="https://web.archive.org/web/20240104012918/https://avif.io/blog/tutorials/imagemagick/" target="_blank">ImageMagick 7.0.25 or greater</a> installed. Without either, you can still upload AVIF files but without auto-generation of the smaller thumbnail sizes. A majority of <a href="https://web.archive.org/web/20231207174740/https://avif.io/blog/articles/avif-browser-support/" target="_blank">modern desktop and mobile browsers</a> support the display of AVIF files.
pl: Pełna obsługa plików AVIF wymaga, by na serwerze było zainstalowane <a href="https://php.watch/versions/8.1/gd-avif" target="_blank">rozszerzenie GD</a> zgodne z AVIF wspieranym przez PHP 8.1 lub nowszym, albo rozszerzenie <a href="https://web.archive.org/web/20240104012918/https://avif.io/blog/tutorials/imagemagick/" target="_blank">ImageMagick 7.0.25 w wersji co najmniej</a>. Bez tego, będziesz mógł wczytywać pliki AVIF ale nie będzie możliwe automatyczne generowanie miniatur. Większość <a href="https://web.archive.org/web/20231207174740/https://avif.io/blog/articles/avif-browser-support/" target="_blank">nowoczesnych przeglądarek internetowych na komputerach i urządzeniach mobilnych</a> wspiera wyświetlanie plików AVIF.

en: Get ASE Pro
pl: Zdobądź ASE Pro

en: Get It Now
pl: Zdobądź teraz

en: Give the admin menu more room to better accommodate wider items.
pl: Nadaj menu administratora więcej miejsca, aby lepiej pomieścić szersze elementy.

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Heartbeat Control
pl: Kontrola Heartbeat

en: Help others discover ASE and maybe <a href="https://www.wpase.com/trnslt-plgnndg" target="_blank">translate</a> to your language.
pl: Pomóż innym odkryć ASE i być może <a href="https://www.wpase.com/trnslt-plgnndg" target="_blank">przetłumaczyć</a> na twój język.

en: Hide Admin Bar
pl: Ukryj pasek admina

en: Hide Admin Notices
pl: Ukryj powiadomienia dla admina

en: Hide admin bar on the frontend for all or some user roles.
pl: Ukryj pasek admina na frontendzie dla wszystkich lub wybranych ról użytkowników.

en: Hide until toggled
pl: Ukryj do momentu przełączenia

en: I've reviewed
pl: Już oceniłem

en: I've shared
pl: Udostępniłem

en: IP Address<br />Last Username
pl: Adres IP<br />Nazwa ostatniego użytkownika

en: If set, the following SMTP service/account wil be used to deliver your emails.
pl: Jeśli włączone, do dostarczania e-maili będzie używana następująca usługa/konto SMTP.

en: If set, the following sender name/email overrides WordPress core defaults but can still be overridden by other plugins that enables custom sender name/email, e.g. form plugins.
pl: Jeśli jest ustawione, następująca nazwa/adres e-mail nadawcy zastępuje domyślne ustawienia core WordPressa, ale nadal może zostać zastąpiona przez inne wtyczki, które umożliwiają niestandardową nazwę/adres e-mail nadawcy, np. wtyczki formularzy.

en: If something goes wrong</strong> and you need to regain access to your account as an administrator, please visit the following URL: <br /><strong>%s</strong><br /><br />If you use <strong>Ninja Firewall</strong>, please uncheck "Block attempts to gain administrative privileges" in the Firewall Policies settings before you try to view as a non-admin user role to <strong>prevent being locked out</strong> of your admin account.
pl: Jeśli coś pójdzie nie tak</strong> i musisz odzyskać dostęp do swojego konta jako administrator, odwiedź następujący adres URL: <br /><strong>%s</strong><br /><br />Jeśli używasz <strong>Ninja Firewall</strong>, usuń zaznaczenie opcji "Blokuj próby uzyskania uprawnień administracyjnych" w ustawieniach Firewall Policies przed próbą wyświetlenia jako użytkownik niebędący administratorem, aby <strong>zapobiec zablokowaniu</strong> konta administratora.

en: Image Sizes Panel
pl: Panel Rozmiary obrazu

en: Image Upload Control
pl: Kontrola przesyłania obrazu

en: Improve the usefulness of listing pages for various post types and taxonomies, media, comments and users by adding / removing columns and elements.
pl: Popraw użyteczność stron z listami dla różnych typów postów i taksonomii, multimediów, komentarzy i użytkowników, dodając/usuwając kolumny i elementy.

en: Incorrect password.
pl: Nieprawidłowe hasło.

en: Insert &lt;head&gt;, &lt;body&gt; and &lt;footer&gt; Code
pl: Wstaw &lt;head&gt;, &lt;body&gt; i &lt;stopka&gt; Kod

en: Invalid username/email or incorrect password.
pl: Nieprawidłowe adres e-mail / nazwa użytkownika lub nieprawidłowe hasło.

en: Keep as is
pl: Zachowaj bez zmian

en: Last
pl: Ostatni

en: Last Attempt On
pl: Ostatnia próba

en: Last Login
pl: Ostatnie logowanie

en: Last Login Column
pl: Kolumna Ostatniego Logowania

en: Last Modified
pl: Ostatnia modyfikacja

en: Left Side
pl: Lewa strona

en: Limit Login Attempts
pl: Ogranicz próby logowania

en: Limit to
pl: Ogranicz do

en: Lines
pl: Linie

en: List view
pl: Widok listy

en: Log In/Out Menu
pl: Menu Log In/Out

en: Log In/Out | Register
pl: Zaloguj / Wyloguj | Zarejestruj

en: Log when users on the site last logged in and display the date and time in the users list table.
pl: Zapisz, kiedy użytkownicy w witrynie logowali się ostatni raz, i wyświetlaj datę i godzinę w tabeli listy użytkowników.

en: Login ID Type
pl: Typ Loginu ID

en: Looks like some of these free enhancements have been useful for your site?
pl: Wygląda na to, że niektóre z tych bezpłatnych ulepszeń okazały się przydatne w Twojej witrynie?

en: Maintenance Mode
pl: Tryb konserwacji

en: Maintenance mode is currently enabled for this site.
pl: Tryb konserwacji jest obecnie włączony dla tej strony.

en: Manage ads.txt and app-ads.txt
pl: Zarządzaj plikami ads.txt i app-ads.txt

en: Manage robots.txt
pl: Zarządzaj plikiem robots.txt

en: Max height:
pl: Maksymalna wysokość:

en: Max width:
pl: Maksymalna szerokość:

en: Media Library Infinite Scrolling
pl: Płynne przewijanie zawartości biblioteki multimediów

en: Media Replacement
pl: Wymiana Media

en: Modify
pl: Zmień

en: Modify the interval of the WordPress heartbeat API or disable it on admin pages, post creation/edit screens and/or the frontend. This will help reduce CPU load on the server.
pl: Zmodyfikuj interwał API pulsu WordPress lub wyłącz go na stronach administracyjnych, ekranach tworzenia/edycji postów i/lub interfejsie użytkownika. Pomoże to zmniejszyć obciążenie procesora serwera.

en: Multiple User Roles
pl: Wiele ról użytkownika

en: Never
pl: Nigdy

en: New login URL:
pl: Nowy adres URL logowania:

en: Next
pl: Następny

en: No %s found
pl: Nie znaleziono %s

en: No %s found in Trash
pl: Nie ma %s w koszu

en: No data available in table
pl: Brak dostępnych danych w tabeli

en: No matching records found
pl: Nie znaleziono pasujących wyników

en: None
pl: Brak

en: Not available
pl: Niedostępne

en: Notices
pl: Uwagi

en: Obfuscate Author Slugs
pl: Ukryj slugi autorów

en: Obfuscate email address to prevent spam bots from harvesting them, but make it readable like a regular email address for human visitors.
pl: Ukryj adres e-mail, aby zapobiec przechwytywaniu go przez boty spamujące, ale spraw, aby był czytelny jak zwykły adres e-mail dla odwiedzających.

en: Obfuscate publicly exposed author page URLs that shows the user slugs / usernames, e.g. <em>sitename.com/author/username1/</em> into <em>sitename.com/author/a6r5b8ytu9gp34bv/</em>, and output 404 errors for the original URLs. Also obfuscates in /wp-json/wp/v2/users/ REST API endpoint.
pl: Ukrywaj publicznie dostępne adresy URL stron autorów, które pokazują slugi / nazwy użytkowników, np. <em>sitename.com/author/username1/</em> do <em>sitename.com/author/a6r5b8ytu9gp34bv/</em> i wyświetl błędy 404 dla oryginalnych adresów URL. Ukrywa również endpoint /wp-json/wp/v2/users/ REST API.

en: On admin pages
pl: Na stronach administratora

en: On post creation and edit screens
pl: Na ekranach tworzenia i edycji postów

en: On the frontend
pl: Na przodzie

en: Once enabled, you can find the <a href="%s">Admin Menu</a> item under the Settings menu.
pl: Po włączeniu możesz znaleźć pozycję <a href="%s">Menu administracyjne</a> w menu Ustawienia.

en: Only the latest 1,000 entries are kept in the database.
pl: W bazie danych przechowywanych jest tylko 1000 ostatnich wpisów.

en: Oops, something went wrong</span>.<br />Please double check your settings and the destination email address.
pl: Ups, coś poszło nie tak</span>.<br />Sprawdź dokładnie swoje ustawienia i docelowy adres e-mail.

en: Open All External Links in New Tab
pl: Otwórz Wszystkie Linki Zewnętrzne w Nowej Zakładce

en: Optimizations
pl: Optymalizacje

en: Or, help improve ASE by <a href="https://wordpress.org/support/plugin/admin-site-enhancements/" target="_blank">providing feedback</a>.
pl: Lub pomóż ulepszyć ASE poprzez <a href="https://wordpress.org/support/plugin/admin-site-enhancements/" target="_blank">dodanie opinii</a>.

en: Order
pl: Sortowanie

en: Password
pl: Hasło

en: Password Protection
pl: Ochrona hasła

en: Password can not be empty.
pl: Hasło nie może być puste

en: Password protection is currently enabled for this site.
pl: Ochrona hasłem jest włączona dla tej strony.

en: Password-protect the entire site to hide the content from public view and search engine bots / crawlers. Logged-in administrators can still access the site as usual.
pl: Ochrona hasłem całej witryny w celu ukrycia zawartości przed widokiem publicznym i botami wyszukiwarek / robotami indeksującymi. Zalogowani administratorzy mogą nadal uzyskiwać dostęp do witryny w zwykły sposób.

en: Perform 301 (permanent) redirect to the homepage for all 404 (not found) pages.
pl: Wykonaj przekierowanie 301 (stałe) na stronę główną dla wszystkich stron 404 (nie znaleziono).

en: Perform Replacement
pl: Przeprowadź wymianę

en: Please clear your cache</strong> after enabling or disabling maintenance mode. This ensures site visitors see either the maintenance page or the actual content of each page.
pl: Wyczyść pamięć podręczną</strong> po włączeniu lub wyłączeniu trybu konserwacji. Dzięki temu odwiedzający witrynę zobaczą albo stronę trybu konserwacji albo aktualną zawartość stron.

en: Please consider supporting ASE.
pl: Proszę rozważ wsparcie ASE.

en: Prevent bloating the database by limiting the number of revisions to keep for some or all post types supporting revisions.
pl: Zapobiegaj rozdęciu bazy danych, ograniczając liczbę wersji do przechowywania dla niektórych lub wszystkich typów postów obsługujących wersje.

en: Prevent brute force attacks by limiting the number of failed login attempts allowed per IP address.
pl: Zapobiegaj atakom typu brute-force, ograniczając liczbę nieudanych prób logowania dozwolonych na adres IP.

en: Prevent smaller components from running or loading. Make the site more secure, load slightly faster and be more optimized for crawling by search engines.
pl: Zapobiegaj uruchamianiu i ładowaniu mniejszych komponentów. Spraw, aby witryna była bezpieczniejsza, ładowała się nieco szybciej i była bardziej zoptymalizowana pod kątem indeksowania przez wyszukiwarki.

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Product Image
pl: Obrazek produktu

en: Protect your site from brute force, DOS and DDOS attacks via <a href="https://kinsta.com/blog/xmlrpc-php/#what-is-xmlrpcphp" target="_blank">XML-RPC</a>. Also disables trackbacks and pingbacks.
pl: Chroń swoją witrynę przed atakami typu brute-force oraz DOS i DDOS za pomocą <a href="https://kinsta.com/blog/xmlrpc-php/#what-is-xmlrpcphp" target="_blank">XML-RPC</a>. Wyłącza również trackbacki i pingbacki.

en: Re-enable infinite scrolling in the grid view of the media library. Useful for scrolling through a large library.
pl: Włącz ponownie nieskończone przewijanie w widoku siatki biblioteki multimediów. Przydatne do przewijania dużej biblioteki.

en: Redirect 404 to Homepage
pl: Przekieruj 404 na Główną stronę

en: Redirect After Login
pl: Przekieruj po zalogowaniu

en: Redirect After Logout
pl: Przekieruj po wylogowaniu

en: Redirect to:
pl: Przekieruj do:

en: Registered
pl: Zarejestrowano

en: Registration Date Column
pl: Kolumna daty rejestracji

en: Remove 'Howdy'
pl: Usuń „Witaj”

en: Remove WordPress logo/menu
pl: Usuń logo/menu WordPress

en: Remove comments column
pl: Usuń kolumnę komentarzy

en: Remove comments counter/link
pl: Usuń licznik komentarzy/link

en: Remove customize menu
pl: Usuń menu customizera

en: Remove date column
pl: Usuń kolumnę danych

en: Remove home icon and site name
pl: Usuń ikonkę strony głównej i nazwę witryny

en: Remove new content menu
pl: Usuń menu dla nowej treści

en: Remove tags column (for posts)
pl: Usuń kolumnę tagów (dla postów)

en: Remove the Help tab and drawer
pl: Usuń zakładkę Pomoc i szufladę

en: Remove updates counter/link
pl: Usuń licznik/link aktualizacji

en: Remove various elements from the admin bar.
pl: Usuń różne elementy z paska administracyjnego.

en: Replace Media
pl: Wymień Media

en: Resize newly uploaded, large images to a smaller dimension and delete originally uploaded files. BMPs and non-transparent PNGs will be converted to JPGs and resized.
pl: Zmień rozmiar nowo przesłanych, dużych obrazów na mniejszy wymiar i usuń oryginalnie przesłane pliki. Pliki BMP i nieprzezroczyste pliki PNG zostaną przekonwertowane na pliki JPG i ich rozmiary zostaną zmniejszone.

en: Restrict login ID to username or email address only.
pl: Ogranicz login ID tylko do nazwy użytkownika lub adresu e-mail.

en: Review
pl: Opinia

en: Revisions Control
pl: Kontrola wersji

en: Right Side
pl: Prawa strona

en: SE Visibility: OFF
pl: Widoczność SE: WYŁĄCZONA

en: SVG Upload
pl: Przesyłanie SVG

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Search %s
pl: Szukaj %s

en: Search Engines Visibility Status
pl: Stan widoczności w wyszukiwarkach

en: Search engines are discouraged from indexing this site. Click to change the settings.
pl: Wyszukiwarki są zniechęcane do indeksowania tej strony. Kliknij, aby zmienić ustawienia.

en: Search:
pl: Szukaj:

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Select New Media File
pl: Wybierz Nowy plik multimedialny

en: Select an Image
pl: Wybierz obraz

en: Send Now
pl: Wyślij Teraz

en: Sending test email...
pl: Wysyłanie testowe e-maila...

en: Set custom redirect URL for all or some user roles after login.
pl: Ustaw niestandardowy adres URL przekierowania dla wszystkich lub niektórych typów użytkowników po zalogowaniu.

en: Set custom redirect URL for all or some user roles after logout.
pl: Ustaw niestandardowy adres URL przekierowania dla wszystkich lub niektórych ról użytkowników po wylogowaniu.

en: Set custom sender name and email. Optionally use external SMTP service to ensure notification and transactional emails from your site are being delivered to inboxes.
pl: Ustaw niestandardową nazwę nadawcy i adres e-mail. Opcjonalnie skorzystaj z zewnętrznej usługi SMTP, aby mieć pewność, że e-maile z powiadomieniami i transakcjami z Twojej witryny będą dostarczane do skrzynek odbiorczych.

en: Set interval to once every
pl: Ustaw interwał na raz na każdy

en: Set the password:
pl: Ustaw hasło:

en: Set width to
pl: Ustaw szerokość na

en: Share about ASE on:
pl: Udostępnij informacje o ASE na:

en: Show All
pl: Pokaż wszystkie

en: Show Custom Taxonomy Filters
pl: Pokaż własne filtry taksonomii

en: Show ID column
pl: Pokaż kolumnę ID

en: Show ID in action rows along with links for Edit, View, etc.
pl: Pokaż ID w wierszach akcji wraz z łączami do Edycji, Przeglądania itp.

en: Show Less
pl: Pokaż mniej

en: Show _MENU_ entries
pl: Pokaż wpisy _MENU_

en: Show a customizable maintenance page on the frontend while performing a brief maintenance to your site. Logged-in administrators can still view the site as usual.
pl: Wyświetl edytowalną stronę "Tryb konserwacji" na przodzie witryny podczas wykonywania tymczasowej konserwacji strony. Zalogowani administratorzy będą nadal normalnie przeglądać witrynę.

en: Show additional filter(s) on list tables for hierarchical, custom taxonomies.
pl: Pokaż dodatkowe filtr(y) w tabelach list dla hierarchicznych, niestandardowych taksonomii.

en: Show admin bar status when search engines are set to be discouraged from indexing the site. This is set through a "Search engine visibility" checkbox in Settings >> Reading.
pl: Pokazuje status paska administratora, gdy wyszukiwarki są ustawione na zniechęcanie do indeksowania witryny. Ustawia się to za pomocą pola wyboru "Widoczność dla wyszukiwarek" w Ustawienia >> Czytanie.

en: Show excerpt column
pl: Pokaż kolumnę excerpt

en: Show featured image column
pl: Pokaż kolumnę z głównym obrazem

en: Show file size column in media library
pl: Pokaż kolumnę rozmiaru pliku w bibliotece multimediów

en: Show last modified column
pl: Pokaż kolumnę ostatniej modyfikacji

en: Show quick summary of the system the site is running on to admins, in the "At a Glance" dashboard widget. This includes the web server software, the PHP version, the database software and server IP address.
pl: Pokaż administratorom krótkie podsumowanie systemu, na którym działa witryna, w pulpitu nawigacyjnego "W skrócie". Obejmuje to oprogramowanie serwera WWW, wersję PHP, oprogramowanie bazy danych i adres IP serwera.

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
pl: Wyświetlanie od 0 do 0 z 0 wpisów

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
pl: Wyświetlanie _START_ do _END_ z _TOTAL_ wpisów

en: Site Identity on Login Page
pl: Tożsamość witryny na stronie logowania

en: Stripes
pl: Paski

en: Test email was successfully processed</span>.<br />Please check the destination email's inbox to verify successful delivery.
pl: E-mail testowy został pomyślnie wykonany</span>.<br />Sprawdź skrzynkę odbiorczą odbiorcy wiadomości e-mail, aby zweryfikować pomyślne dostarczenie.

en: The current file will be replaced with the uploaded / selected file (of the same type) while retaining the current ID, publish date and file name. Thus, no existing links will break.
pl: Obecny plik zostanie zastąpiony przesłanym/wybranym plikiem (tego samego typu) z zachowaniem aktualnego ID, daty publikacji i nazwy pliku. W ten sposób żadne istniejące linki nie zostaną utracone.

en: This site is undergoing maintenance for an extended period today. Thanks for your patience.
pl: W dniu dzisiejszym witryna jest poddawana dłuższym pracom konserwacyjnym. Dziękujemy za cierpliwość.

en: To exclude an image from conversion and resizing, append '-nr' suffix to the file name, e.g. bird-photo-4k-nr.jpg
pl: Aby wykluczyć obraz z konwersji i zmiany rozmiaru, do nazwy pliku dołącz przyrostek „-nr”, np. zdjęcie-ptaka-4k-nr.jpg

en: Translate
pl: Tłumacz

en: Trigger publishing of scheduled posts of all types marked with "missed schedule", anytime the site is visited.
pl: Wyzwalaj publikację zaplanowanych postów wszystkich typów oznaczonych jako "pominięty harmonogram" za każdym razem, gdy odwiedzana jest witryna.

en: Use Selected Image
pl: Użyj Wybranego obrazu

en: Use a shortcode like the following examples to display an email address on the frontend of your site: 
            		<ul>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com"]</strong> to display the email on it's own line</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline"]</strong> to show the email inline</li>
            		</ul>
pl: Użyj shortcode, takiego jak poniższe przykłady, aby wyświetlić adres e-mail w interfejsie witryny: 
            		<ul>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com"]</strong> aby wyświetlić adres e-mail w nowej linii</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline"]</strong> aby wyświetlić e-mail w tej samej linii</li>
            		</ul>

en: Use the site icon and URL to replace the default WordPress logo with link to wordpress.org on the login page. Go to <a href="%1$s">General Settings</a> or the <a href="%2$s">Customizer</a> to set or change your site icon.
pl: Użyj ikony witryny i adresu URL, aby zastąpić domyślny logotyp WordPress z odnośnikiem do wordpress.org na stronie logowania. Przejdź do: <a href="%1$s">Ustawienia ogólne</a> lub <a href="%2$s">Dostosowywanie</a>, aby ustawić lub zmienić ikonę witryny.

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username only
pl: Tylko nazwa użytkownika

en: Utilities
pl: Narzędzia

en: Validate with:
pl: Zweryfikuj za pomocą:

en: Various Admin UI Enhancements
pl: Różne ulepszenia interfejsu administratora

en: Various, smaller enhancements for different parts of the admin interface.
pl: Różne, mniejsze ulepszenia dla różnych części interfejsu administratora.

en: View
pl: Podgląd

en: View Admin as Role
pl: Wyświetl administratora jako typ

en: View Content
pl: Podgląd treści

en: View admin pages and the site (logged-in) as one of the non-administrator user roles.
pl: Wyświetl strony administratora i witrynę (zalogowany) jako jedna z typów użytkownika innego niż Administrator.

en: We'll be back soon.
pl: Wrócimy niebawem.

en: Welcome to WordPress
pl: Witamy w WordPress

en: Wider Admin Menu
pl: Szersze menu administratora

en: Write a quick, 5-star review for ASE
pl: Napisz krótką, 5-gwiazdkową recenzję dla ASE

en: e.g. backend
pl: np. backend

en: failed login attempts allowed before 15 minutes lockout
pl: nieudane próby logowania dozwolone przed 15-minutową blokadą

en: for:
pl: dla:

en: lockout(s) will block further login attempts for 24 hours
pl: blokada(y) zablokuje dalsze próby logowania na 24 godziny

en: pixels <span class="faded">(Default is 1920 pixels)</span>
pl: pikseli <span class="faded">(Domyślnie jest 1920 pikseli)</span>

en: pixels. <span class="faded">(Default is 1920 pixels)</span>
pl: pikseli. <span class="faded">(Domyślnie jest 1920 pikseli)</span>

en: revisions for:
pl: poprawki dla:

en: with AVIF support
pl: ze wsparciem AVIF

en: without AVIF support
pl: bez obsługi AVIF
